Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14255 AMD Ryzen™ 5 220 Sülearvuti 35,6 cm (14") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Alumiinium
Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14255 AMD Ryzen™ 5 220 Sülearvuti 35,6 cm (14") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Alumiinium
Tootekood: BTO502_PB14255_EMEA GTIN: 662919123289
Pakkumised
1187,80 € +0,10 € | |||
1243,76 € +2,67 € | |||
1301,86 € +2,81 € | |||
1409,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO502_PB14255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1187.80 |
| Max. hind | 1409.20 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib