Sülearvuti Lenovo LOQ 17IRX10 Intel® Core™ i5 i5-13450HX Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
Sülearvuti Lenovo LOQ 17IRX10 Intel® Core™ i5 i5-13450HX Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
Tootekood: 83JH005LPB GTIN: 199271246856
Pakkumised
1120,70 € +2,40 € | |||
1133,00 € | |||
1171,50 € | |||
1186,07 € +25,11 € | |||
1258,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JH005LPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1120.70 |
| Max. hind | 1258.70 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib