Sülearvuti Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Sülearvuti 39,6 cm (15.6") Full HD 8 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Inglise Must
Sülearvuti Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Sülearvuti 39,6 cm (15.6") Full HD 8 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Inglise Must
Tootekood: 82YU00YPRM GTIN: 197528752754
Pakkumised
437,06 € +14,84 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YU00YPRM |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 437.06 |
| Max. hind | 437.06 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib