Sülearvuti DELL Pro 14 | Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0" FHD+/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Pro/ 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 14 | Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0" FHD+/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Pro/ 3yrs Prosupport
Tootekood: PV14255_HWK_551 GTIN: 3707815199536
Eripakkumised
Pakkumised
814,25 € | |||
829,70 € | |||
994,45 € −0,60 € | |||
1044,80 € −1,64 € | |||
1051,61 € −1,66 € | |||
1057,45 € −0,60 € | |||
1110,42 € −1,74 € | |||
1153,70 € −1,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14255_HWK_551 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 814.25 |
| Max. hind | 1153.70 |
| Toode lisatud | 2025-11-13 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib