Sülearvuti MSI Notebook Cyborg Cyborg 15 B13WEKG CPU Intel Core i7
Tootekood: CYBORG 15 B13WEKG-633NL GTIN: 4711377401050
Pakkumised
1099,90 € | |||
1147,99 € | |||
1148,00 € | |||
1264,37 € | |||
1275,50 € | |||
1286,56 € | |||
1340,00 € | |||
1173,11 € | |||
1244,58 €* | |||
1244,58 €* | |||
1276,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CYBORG 15 B13WEKG-633NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1049.00 |
| Max. hind | 1419.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-16 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib