Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5320 i5-1145G7 16GB 256GB 13.3"FHD W11P Touchscreen Single Point NVMe
Tootekood: LAT5320-NLB165
Pakkumised
325,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT5320-NLB165 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 325.00 |
| Max. hind | 325.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib