Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7410 i5-10310U 16GB 500GB-SSD, 14"FHD W11P WLAN Single Point
Tootekood: LAT7410-NLB375
Pakkumised
365,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT7410-NLB375 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 365.00 |
| Max. hind | 365.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib