Kasutatud sülearvuti Acer Aspire 17 (A17-51M-51KF) - Int. (QWERTY) Keyboard 17,3" Full-HD, IPS, Intel i5-1334U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Kasutatud sülearvuti Acer Aspire 17 (A17-51M-51KF) - Int. (QWERTY) Keyboard 17,3" Full-HD, IPS, Intel i5-1334U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: NX.KZVEH.00L GTIN: 4711474667496
Pakkumised
755,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.KZVEH.00L |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 755.00 |
| Max. hind | 755.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib