Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 Polarstar MW0Y3D A M4 Chip mit 10- CPU 8- GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, DE Keyboard
Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 Polarstar MW0Y3D A M4 Chip mit 10- CPU 8- GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, DE Keyboard
Tootekood: MW0Y3D/A
Eripakkumised
Pakkumised
1019,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW0Y3D/A |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1019.00 |
| Max. hind | 1019.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib