Sülearvuti Apple MacBook Pro 14" (2025) (M5 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, DE) Space Black
Tootekood: MDE04D GTIN: 195950488852
Eripakkumised
Pakkumised
1600,15 € | |||
1689,92 € | |||
1695,60 € | |||
1802,90 € +24,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDE04D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1600.15 |
| Max. hind | 1802.90 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib