Kasutatud sülearvuti HP 14-em0158ng 14" FHD IPS, Ryzen 5 7520U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: C93NSEA#ABD
Pakkumised
695,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C93NSEA#ABD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 695.00 |
| Max. hind | 695.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib