Sülearvuti HP 17-cn4159ng 17,3" FHD IPS, Intel 5 120U, 16GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE Keyboard
Tootekood: C93P1EA#ABD GTIN: 199642480568
Pakkumised
718,05 € +0,30 € | |||
739,30 € +0,32 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C93P1EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 718.05 |
| Max. hind | 739.30 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib