Sülearvuti HP 17-cp3178ng 17,3" FHD IPS, Ryzen 7 7730U, 16GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE Keyboard
Tootekood: C93P4EA#ABD GTIN: 199642480612
Pakkumised
626,95 € | |||
641,58 € | |||
659,00 € | |||
661,70 € | |||
669,61 € | |||
855,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C93P4EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 626.95 |
| Max. hind | 855.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib