Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD T14S G2 Gen 2 i7 1165G7, 8GB, 512GB SSD, M.2, 14" 1920 x 1080, Windows 10 Pro, Black, GB Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD T14S G2 Gen 2 i7 1165G7, 8GB, 512GB SSD, M.2, 14" 1920 x 1080, Windows 10 Pro, Black, GB Keyboard
Tootekood: 20WNS8RS04
Eripakkumised
Pakkumised
845,00 € | |||
902,72 € −89,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20WNS8RS04 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 845.00 |
| Max. hind | 902.72 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib