Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X13 YOGA G4 Gen 4 i7 1355U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 13.3" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Black, US I Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X13 YOGA G4 Gen 4 i7 1355U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 13.3" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Black, US I Keyboard
Tootekood: 21F2006MMH
Pakkumised
945,00 € | |||
980,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21F2006MMH |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 945.00 |
| Max. hind | 980.07 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib