Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 CARBON G11 Gen 11 2C+8c i5-1345U, 32GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 Multitouch, No OS, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 CARBON G11 Gen 11 2C+8c i5-1345U, 32GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 Multitouch, No OS, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21HM00CGGE GTIN: 5715251392648
Pakkumised
1319,00 € −66,00 € | |||
1376,32 € −119,68 € | |||
1464,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21HM00CGGE |
| Operatsioonisüsteem | Android |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1319.00 |
| Max. hind | 1464.30 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib