Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD SLIM 3 15IRH10 i5 13420H, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.3" 1920 x 1200, Windows 11 Home, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD SLIM 3 15IRH10 i5 13420H, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.3" 1920 x 1200, Windows 11 Home, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 83K1006ASP
Pakkumised
562,50 € | |||
585,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83K1006ASP |
| Ekraani suurus | 4,5" - 9,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 562.50 |
| Max. hind | 585.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib