Kasutatud sülearvuti Lenovo CHROME 14M9610 MediaTek Kompanio Ultra 910, 16GB, 256GB SSD, 14" OLED 1920 x 1200, Chrome, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo CHROME 14M9610 MediaTek Kompanio Ultra 910, 16GB, 256GB SSD, 14" OLED 1920 x 1200, Chrome, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: 83MY000HGE
Eripakkumised
Pakkumised
531,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83MY000HGE |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 531.90 |
| Max. hind | 531.90 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib