Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD SLIM 3 15Q8X10 Qualcomm Snapdragon X X1-26-100, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.3" 1920 x 1200, Windows 11 Home, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD SLIM 3 15Q8X10 Qualcomm Snapdragon X X1-26-100, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.3" 1920 x 1200, Windows 11 Home, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 83N30004GE
Pakkumised
538,20 € −59,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83N30004GE |
| Ekraani suurus | 4,5" - 9,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 538.20 |
| Max. hind | 538.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib