Kasutatud sülearvuti HP ZBOOK FIREFLY 14 G8 i7 1165G7, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1080, NVIDIA T500, Windows 10 Pro, Grey, GB Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ZBOOK FIREFLY 14 G8 i7 1165G7, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1080, NVIDIA T500, Windows 10 Pro, Grey, GB Keyboard
Tootekood: 2C9R0EAR#ABU
Pakkumised
1239,00 € | |||
1416,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2C9R0EAR#ABU |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1239.00 |
| Max. hind | 1416.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib