Sülearvuti Lenovo IDEAPAD 1 15ALC7 Ryzen 7 5700U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.6" 1920 x 1080, Windows 11 Home, Blue, NORDICS Keyboard
Sülearvuti Lenovo IDEAPAD 1 15ALC7 Ryzen 7 5700U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.6" 1920 x 1080, Windows 11 Home, Blue, NORDICS Keyboard
Tootekood: 82R4007MFR
Pakkumised
691,28 € | |||
713,55 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82R4007MFR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 691.28 |
| Max. hind | 713.55 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib