Kasutatud sülearvuti Acer NITRO 5 AN515 57 5700 GAMING i5-11400H 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) Windows 10 NVIDIA RTX 3050 Ti 4096MB SHALE BLACK
Kasutatud sülearvuti Acer NITRO 5 AN515 57 5700 GAMING i5-11400H 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) Windows 10 NVIDIA RTX 3050 Ti 4096MB SHALE BLACK
Tootekood: NH.QESAA.002
Eripakkumised
Pakkumised
1025,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QESAA.002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1025.00 |
| Max. hind | 1025.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib