Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5350 2-IN-1 Ultra 5 135U 512GB SSD, 32GB 13.3" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 Pro GRAY
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5350 2-IN-1 Ultra 5 135U 512GB SSD, 32GB 13.3" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 Pro GRAY
Tootekood: LAT01728500025524A
Eripakkumised
Pakkumised
925,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT01728500025524A |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 925.00 |
| Max. hind | 925.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib