Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5420 i5-1145G7 256GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 Pro
Tootekood: P137G
Eripakkumised
Pakkumised
369,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | P137G |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 369.00 |
| Max. hind | 369.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib