Kasutatud sülearvuti HP Laptop 15 DY2795 i5-1135G7 256GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 NATURAL SILVER
Tootekood: 6M0Z7UA#ABA
Eripakkumised
Pakkumised
609,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 6M0Z7UA#ABA |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 609.00 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib