Kasutatud sülearvuti HP Laptop 15 FD0159 i5-1334U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 NATURAL SILVER
Tootekood: 15-FD0159WM
Eripakkumised
Pakkumised
635,00 € +40,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 15-FD0159WM |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 635.00 |
| Max. hind | 635.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib