Sülearvuti Lenovo YOGA 7 2-IN-1 AMD Ryzen 7 8840HS 512GB SSD, 16GB 16" (1920x1200) TOUCHSCREEN WIN11 ARCTIC GREY
Tootekood: 83DM0006US GTIN: 198155959332
Pakkumised
819,90 € | |||
899,99 € | |||
799,00 € −60,99 € | |||
799,00 € | |||
859,99 € | |||
883,74 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83DM0006US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 799.00 |
| Max. hind | 1019.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib