Suverehv Pirelli Cinturato P7 ( 225/50 R18 95W runflat, *, K1 )
Tootekood: 225/50R18 LOPI 95W P7C GTIN: 8019227246711
Pakkumised
236,05 € | |||
233,41 € | |||
184,33 € | |||
199,63 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 225/50R18 LOPI 95W P7C |
| Rehvi laius | 225mm |
| Rehvi profiil | 50 |
| Diameeter | 18" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 184.33 |
| Max. hind | 236.05 |
| Toode lisatud | 2016-01-09 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib