Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 IPS R5-7535HS 16GB 512SSD EN W11 Gry 83K80043NT
Tootekood: 83K80043NT GTIN: 199272770930
Pakkumised
617,69 € | |||
625,83 € | |||
631,30 € | |||
643,56 € | |||
673,00 € | |||
631,30 € | |||
637,57 €* | |||
637,57 €* | |||
643,45 € | |||
647,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83K80043NT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 617.69 |
| Max. hind | 789.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib