Kasutatud lauaarvuti HP ProDesk 400 G2 SFF Renew PC/CEL G1840 (2.8GHz)/4GB/HDD 500GB/Win8.1 64
Tootekood: N3E28ECR#ABF
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3E28ECR#ABF |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Mälu maht | 4GB |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp/kiirus | Tavaline 7200rpm |
| Graafikakiirendi | Intel |
| LCD monitoriga | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Toode lisatud | 2016-01-12 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib