Sülearvuti DELL Pro Max 16 Plus/Ultra 7 265HX/2x16GB/512GB SSD/16" FHD+/RTX PRO 1000 Blackwell 8GB/Smart Card/FHD RGB Cam/Mic/WLAN/EST Backlit Kb/6 Cell/W11Pro/3yrs Onsite
Sülearvuti DELL Pro Max 16 Plus/Ultra 7 265HX/2x16GB/512GB SSD/16" FHD+/RTX PRO 1000 Blackwell 8GB/Smart Card/FHD RGB Cam/Mic/WLAN/EST Backlit Kb/6 Cell/W11Pro/3yrs Onsite
Tootekood: 210-BRXT_EE?/S1 GTIN: 3707815199338
Pakkumised
2141,75 € | |||
2191,03 € | |||
2238,13 € | |||
2290,00 € | |||
2127,85 € | |||
2165,03 € | |||
2699,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-BRXT_EE?/S1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2127.85 |
| Max. hind | 2699.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib