Sülearvuti HP EliteBook 8 G1a Ryzen AI 7 PRO 350 14.0"WUXGA IPS 400nits Eye Ease AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Radeon 860M Cam 5Mpx 62Wh W11Pro Pike silver aluminium 3Y OnSite
Sülearvuti HP EliteBook 8 G1a Ryzen AI 7 PRO 350 14.0"WUXGA IPS 400nits Eye Ease AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Radeon 860M Cam 5Mpx 62Wh W11Pro Pike silver aluminium 3Y OnSite
Tootekood: C51GTET GTIN: 199485775302
Pakkumised
1522,70 € +0,75 € | |||
1618,84 € +0,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51GTET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1522.70 |
| Max. hind | 1618.84 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib