Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i Ultra 5 225U 16.0"WUXGA IPS 400nits Eye Ease AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam 5Mpx 62Wh W11Pro Glacier silver aluminium 3Y OnSite
Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i Ultra 5 225U 16.0"WUXGA IPS 400nits Eye Ease AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam 5Mpx 62Wh W11Pro Glacier silver aluminium 3Y OnSite
Tootekood: C51HQET GTIN: 199485775197
Pakkumised
1546,65 € +0,15 € | |||
1647,55 € +3,55 € | |||
1649,00 €* +10,00 € | |||
1649,00 €* +10,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51HQET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1546.65 |
| Max. hind | 1649.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib