Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i Ultra 7 255U 16.0"WUXGA IPS 400nits Eye Ease AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam 5Mpx 62Wh W11Pro Glacier silver aluminium 3Y OnSite
Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i Ultra 7 255U 16.0"WUXGA IPS 400nits Eye Ease AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam 5Mpx 62Wh W11Pro Glacier silver aluminium 3Y OnSite
Tootekood: C51LVET GTIN: 199485799346
Pakkumised
1665,70 € +0,20 € | |||
1769,00 €* | |||
1769,00 €* | |||
1773,65 € +3,82 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51LVET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1665.70 |
| Max. hind | 1773.65 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib