Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15,6" sülearvuti (82XQ00SRMX)
Tootekood: 82XQ00SRMX GTIN: 199272126676
Pakkumised
517,50 € | |||
535,00 € | |||
645,63 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82XQ00SRMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 517.50 |
| Max. hind | 779.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib