Sülearvuti Lenovo V15 Gen 4 AMN 15.6" FHD AMD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB ENG W11H
Tootekood: 82YU017BMH GTIN: 199272442783
Pakkumised
489,90 € | |||
495,60 € | |||
521,84 € −72,07 € | |||
481,23 € | |||
487,26 € | |||
497,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YU017BMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Min. hind | 481.23 |
| Max. hind | 595.30 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib