Sülearvuti Elo Touch Systems 15.6In I-Series 3 I3 W10/11 8Gb 15.6In I-Series 3 I3 W10/11 8Gb
Tootekood: E431006 GTIN: 843173163888
Pakkumised
2253,33 € −33,55 € | |||
2311,51 € +72,51 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | E431006 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2253.33 |
| Max. hind | 2311.51 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib