Sülearvuti Acer Aspire 16 - Ryzen AI 5 340 | 16" OLED | 16GB | 512GB | Win11
Tootekood: NX.JP0EP.009 GTIN: 4711474606808
Pakkumised
858,35 € +1,85 € | |||
869,00 € | |||
869,00 € | |||
899,29 € | |||
960,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JP0EP.009 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 858.35 |
| Max. hind | 960.90 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib