Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 13" CU7/32GB/512GB (5G/LTE) WIN 11Pro Platinum
Tootekood: EP2-36418 GTIN: 196388565917
Pakkumised
3056,86 € | |||
3076,70 € | |||
3080,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-36418 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 3056.86 |
| Max. hind | 3299.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib