Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 7 Intel Core Ultra 7 268V 38.1 cm (15") Touchscreen 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black Qwerty
Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 7 Intel Core Ultra 7 268V 38.1 cm (15") Touchscreen 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black Qwerty
Tootekood: EP2-22858 GTIN: 196388470938
Pakkumised
3036,35 € −42,00 € | |||
3225,97 € −45,61 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-22858 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 3036.35 |
| Max. hind | 3225.97 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib