Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 Intel Core Ultra 5 236V s learvuti 35,6 cm (14 ") Full HD+ 16 GB LPDDR5X-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 7 (802.11BE) Windows 11 Pro Grey
Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 Intel Core Ultra 5 236V s learvuti 35,6 cm (14 ") Full HD+ 16 GB LPDDR5X-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 7 (802.11BE) Windows 11 Pro Grey
Tootekood: BTO202_PA14250_EMEA GTIN: 5902002302135
Pakkumised
1675,57 € +1,79 € | |||
1759,27 € +1,86 € | |||
1789,00 €* | |||
1789,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO202_PA14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1675.57 |
| Max. hind | 1789.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib