Sülearvuti DELL Mobilna stacja robocza Precision 3590 Win11Pro Ultra 7 165H/16GB/512 SSD Gen4/15.6 FHD/Nvidia RTX 500/3Y ProSupport
Sülearvuti DELL Mobilna stacja robocza Precision 3590 Win11Pro Ultra 7 165H/16GB/512 SSD Gen4/15.6 FHD/Nvidia RTX 500/3Y ProSupport
Tootekood: 3400015983039.3 GTIN: 5902002329934
Pakkumised
1967,65 € +0,20 € | |||
2095,59 € +4,53 € | |||
2104,99 € | |||
2206,39 € +4,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 3400015983039.3 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1967.65 |
| Max. hind | 2206.39 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib