Sülearvuti DELL Dell Pro 14 Premium U5-238V/14Fhd+/32Gb/512Ssd/W11P/3Ps (Estonian-Kb)
Tootekood: BTO203_PA14250_EMEA_ESK
Pakkumised
2479,09 € | |||
2519,64 € | |||
2432,99 € | |||
2442,32 € | |||
2489,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO203_PA14250_EMEA_ESK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Punane |
| Min. hind | 2432.99 |
| Max. hind | 2936.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib