Sülearvuti DELL Pro 13 Premium PA13250/Ultra 7 268V/32GB/512GB SSD/13.3" QHD+ Touch/Arc/FPR/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/vPro 3YPS
Sülearvuti DELL Pro 13 Premium PA13250/Ultra 7 268V/32GB/512GB SSD/13.3" QHD+ Touch/Arc/FPR/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/vPro 3YPS
Tootekood: BTO208_PA13250_EMEA GTIN: 662919124064
Pakkumised
2298,65 € +1,05 € | |||
2441,66 € +0,27 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO208_PA13250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 2298.65 |
| Max. hind | 2441.66 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib