Sülearvuti DELL Pro 13 Plus PB13250 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 268V s learvuti 33,8 cm (13,3") Full HD+ 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Silver
Sülearvuti DELL Pro 13 Plus PB13250 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 268V s learvuti 33,8 cm (13,3") Full HD+ 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Silver
Tootekood: BTO214_PB13250_EMEA GTIN: 662919123821
Pakkumised
1842,71 € +0,76 € | |||
1842,95 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO214_PB13250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1842.71 |
| Max. hind | 1842.95 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib