Sülearvuti DELL Dell Pro 14 Premium U7-268V/14Fhd+/32Gb/512Ssd/W11P/3Ps (Estonian-Kb)
Tootekood: BTO207_PA14250_EMEA_ESK
Pakkumised
2620,60 € | |||
2663,17 € | |||
2570,42 € | |||
2581,77 € | |||
2631,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO207_PA14250_EMEA_ESK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Min. hind | 2570.42 |
| Max. hind | 3103.50 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib