Sülearvuti DELL Dell Pro 13 Premium U7-268V/13Qht+/32Gb/512Ssd/Wwr/W11P/3Ps (Estonian-Kb)
Tootekood: BTO208_PA13250_EMEA_ESK
Pakkumised
2601,20 € | |||
2628,43 € | |||
2537,16 € | |||
2548,01 € | |||
2597,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO208_PA13250_EMEA_ESK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 2537.16 |
| Max. hind | 2699.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib