Sülearvuti Lenovo Tp T14S G6 Cu5-225U 16Gb Tp T14S G6 Cu5-225U 16Gb
Tootekood: 21R10069GE GTIN: 199271920572
Pakkumised
1864,50 € | |||
1889,78 € −116,76 € | |||
1945,52 € | |||
1972,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21R10069GE |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1864.50 |
| Max. hind | 2129.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib