Sülearvuti HP Elitebook 6 G1A 16-tolline s learvuti AI PC AMD Ryzen 7 250 s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11 Pro
Sülearvuti HP Elitebook 6 G1A 16-tolline s learvuti AI PC AMD Ryzen 7 250 s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11 Pro
Tootekood: C51N5ET GTIN: 199485799629
Pakkumised
1384,60 € +0,15 € | |||
1473,35 € | |||
1475,82 € +3,17 € | |||
1476,46 € +3,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51N5ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 1384.60 |
| Max. hind | 1476.46 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib