Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 340 s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 32 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD SSD WI-FI 7 (802.11BE)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 340 s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 32 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD SSD WI-FI 7 (802.11BE)
Tootekood: 21RH001GPB GTIN: 199272743255
Pakkumised
1545,30 € +1,90 € | |||
1642,74 € +1,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21RH001GPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 1545.30 |
| Max. hind | 1642.74 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib